Hromadná objednávka ústavních triček

Líbí se vám trička studentského spolku? Nebo ta, která na sobě měli organizátoři podzimní konference Laetae segetes? Rádi byste také hrdě reprezentovali svůj ústav? Nyní máte možnost. Studentský spolek se rozhodl zareagovat na stupňující se poptávku a zorganizovat hromadnou objednávku triček s ústavním logem.

4. 3. 2019

Jaká trička se budou objednávat?

Trička s logem studentského spolku na zádech zůstanou i nadále vyhrazenou pouze členům studentského spolku. Všichni ostatní si však mohou v rámci hromadné objednávky pořídit trička podobná těm, co měli na sobě organizátoři konference Laetae segetes – se známou "ústavní" sovou na zádech, obklopenou latinským názvem ústavu Institutum studiorum classicorum.

Oproti těmto konferenčním tričkům však bude navíc možné objednat si volitelně potisk také na přední stranu trička, a sice shodný s potiskem triček studentského spolku, tzn. malou sovičku s nápisem "Ústav klasických studií, Filozofická fakulta Masarykovy univerzity".

Konkrétní střih, velikost i barvu trička si budete moci vybrat sami. Při výběru barvy však prosím počítejte s tím, že potisk bude pouze ve dvou barvách: bílý, nebo černý. Doporučujeme tedy trička černá, případně ve velmi tmavých odstínech jiných barev, pro bílý potisk a bílá nebo ve velmi světlých odstínech pro černý potisk.

Kolik to bude stát?

Každý, kdo se hromadné objednávky zúčastní, zaplatí cenu trička, které si sám vybere, a poměrnou část ceny za potisk a zpracování objednávky (podle množství objednaných triček cca 100–120 Kč).

Jak na to?

Nejprve si v e-shopu vyberte tričko, které byste si chtěli nechat potisknout, a následně vyplňte závaznou objednávku. Máte na to čas do 15. 3.

Poté bude provedena hromadná objednávka. Jakmile budou trička hotová, budeme vás informovat o konečné ceně triček. Tu potom budete moci uhradit buď v hotovosti, nebo převodem na účet. Po uhrazení částky bude tričko vaše.

1. krok: vyberte si tričko 2. krok: vyplňte objednávku

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů se neváhejte obrátit na studentský spolek mailem na sspuks@gmail.com.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info