Mezinárodní online kurz vás seznámí s metodologií papyrologie

18. 2. 2021

Kurz DSMB27 Methodology of papyrology se vypisuje v jarním semestru 2021 na Ústavu klasických studií. Jedná se o online kurz, který bude vyučován v MS Teams každý pátek od 11:30 do 13 hodin. Jazykem kurzu je angličtina.

Kurz povede prof. Giuseppina Azzarellová, papyroložka z univerzity v italském Udine, vybrané semináře pak její asistentka, Mgr. Sara Marmai. Kurzu se budou účastnit také studenti z Udine. Jedná se o jedinečnou příležitost seznámit se podrobně s metodami této pomocné historické disciplíny prostřednictvím přednášek a praktických seminářů kvalifikovaných zahraničních odborníků.

V případě dotazů ohledně obsahu kurzu se prosím obracejte na Mgr. Adama Kuvika (382786@mail.muni.cz).

Podrobnosti v IS MU