Vedením Ústavu klasických studií je pověřena doc. Katarina Petrovićová

Dosavadní vedoucí ústavu doc. Radová se totiž ke dni 1. dubna ujala funkce děkanky fakulty. Na pozice všech vedoucích kateder aktuálně probíhá výběrové řízení, jehož výsledky budou známy na konci května.

1. 4. 2022

Katarina Petrovićová s kolegyněmi na ústavním pikniku v roce 2018.

Od 1. dubna se dosavadní vedoucí Ústavu klasických studií doc. Irena Radová ujala funkce děkanky Filozofické fakulty MU, do níž byla v lednu zvolena fakultním akademickým senátem. Vedením ústavu byla tedy na období do 30. května 2022 pověřena paní docentka Katarina Petrovićová se stávajícími zástupkyněmi, tedy dr. Bočkovou Loudovou a doc. Mutlovou. Od 1. června se vedení ujme vítěz výběrového řízení, které aktuálně probíhá na pozice všech vedoucích akademických pracovišť na fakultě.