Spolek se konečně dočkal nového webu

Volejte sláva a tři dny se radujte! Nebo klidně i pět. Náš spolek se po několika letech neexistence ve virtuálním prostoru konečně dočkal nového webu. Doufáme, že se vám všem bude líbit a že vám bude k užitku.

8. 8. 2019 Tomáš Weissar


I sultán Solimán se raduje. Raduj se taky!

Už téměř tři roky uplynuly od doby, kdy naše fakulta přešla na webové stránky v novém, modernějším vizuálním stylu. Tato změna ovšem znamenala také přechod na zcela jiný redakční systém, a tedy faktický zánik všech dosavadních fakultních webů, které fungovaly na tom starém, včetně webu našeho spolku.

Vzhledem k tomu, že bylo potřeba stránky vytvořit od základu znovu na úplně jiné platformě, nikomu se do toho přirozeně dvakrát nechtělo, a tak na sebe nový web nechal chvíli čekat. Teď už je ovšem víceméně hotov (zbývají už jen nějaké drobné nedodělky), a tak ho s radostí vypouštíme do světa.

Doufáme, že se vám bude líbit a že vám dobře poslouží. Pokud byste měli jakékoliv náměty a připomínky, něco by vám zde chybělo nebo by se vám něco nezdálo, určitě budeme rádi, když nám dáte vědět.

Napište nám, jak se vám nový web líbí.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info