Spolek se konečně dočkal nového webu

Volejte sláva a tři dny se radujte! Nebo klidně i pět. Náš spolek se po několika letech neexistence ve virtuálním prostoru konečně dočkal nového webu. Doufáme, že se vám všem bude líbit a že vám bude k užitku.

8. 8. 2019 Tomáš Weissar

I sultán Solimán se raduje. Raduj se taky!

Už téměř tři roky uplynuly od doby, kdy naše fakulta přešla na webové stránky v novém, modernějším vizuálním stylu. Tato změna ovšem znamenala také přechod na zcela jiný redakční systém, a tedy faktický zánik všech dosavadních fakultních webů, které fungovaly na tom starém, včetně webu našeho spolku.

Vzhledem k tomu, že bylo potřeba stránky vytvořit od základu znovu na úplně jiné platformě, nikomu se do toho přirozeně dvakrát nechtělo, a tak na sebe nový web nechal chvíli čekat. Teď už je ovšem víceméně hotov (zbývají už jen nějaké drobné nedodělky), a tak ho s radostí vypouštíme do světa.

Doufáme, že se vám bude líbit a že vám dobře poslouží. Pokud byste měli jakékoliv náměty a připomínky, něco by vám zde chybělo nebo by se vám něco nezdálo, určitě budeme rádi, když nám dáte vědět.

Napište nám, jak se vám nový web líbí.