Hromadná objednávka ústavních triček a batohů

Jste na ústavu noví? Nestihli jste si v minulém roce objednat vlastní ústavní tričko? Je to vaše už obnošené nebo se vám ve skříni srazilo? Ať už máte jakýkoliv důvod, jistě vás potěší možnost využít další hromadné objednávky triček s potiskem ÚKS. A tentokrát si můžete přiobjednat i ústavní batoh, momentálně již také rozebraný.

17. 10. 2020

Jaká trička se budou objednávat?

Nabízíme objednávku trička se známou „ústavní“ sovou na zádech, obklopenou latinským názvem ústavu Institutum studiorum classicorum.

Volitelně je možné objednat si potisk také na přední stranu trička, a sice malou sovičku s nápisem „Ústav klasických studií, Filozofická fakulta Masarykovy univerzity“.

Konkrétní střih, velikost i barvu trička si budete moci vybrat sami. Při výběru barvy však prosím počítejte s tím, že potisk bude pouze ve dvou barvách: bílý, nebo černý. Doporučujeme tedy trička černá, případně ve velmi tmavých odstínech jiných barev, pro bílý potisk a bílá nebo ve velmi světlých odstínech pro černý potisk.

Kolik to bude stát?

Každý, kdo se hromadné objednávky zúčastní, zaplatí cenu trička, které si sám vybere, a poměrnou část ceny za potisk a zpracování objednávky (podle množství objednaných triček cca 100–120 Kč).

Jak na to?

Nejprve si v e-shopu vyberte tričko, které byste si chtěli nechat potisknout, a následně vyplňte závaznou objednávku. Máte na to čas do 30. 10.

Poté bude provedena hromadná objednávka. Jakmile budou trička hotová, budeme vás informovat o konečné ceně triček. Tu potom budete moci uhradit buď v hotovosti, nebo převodem na účet. Po uhrazení částky bude tričko vaše.

1. krok: vyberte si tričko 2. krok: vyplňte objednávku

Jak vypadá ústavní batoh?

Nabízíme objednávku stahovacího látkového batohu s potiskem sovy, nápisem Omnia mea mecum porto a názvem ústavu.

Vybírat můžete ze dvou barevných provedení: černý batoh s bílým potiskem, nebo přírodní batoh s černým potiskem. Více informací o materiálu, velikosti batohu a náhled světlé varianty (která zatím v nabídce spolku nebyla) naleznete na webu distributora.

Kolik to bude stát?

Konečná cena batohu se bude odvíjet od aktuální ceny za tisk a množství objednávek. Lze však očekávat celkovou cenu cca 150 Kč.

Jak na to?

Vyberte si barevnou variantu a následně vyplňte závaznou objednávku. Máte na to čas do 30. 10.

Poté bude provedena hromadná objednávka. Jakmile budou batohy hotové, budeme vás informovat o jejich konečné ceně. Tu potom budete moci uhradit buď v hotovosti, nebo převodem na účet. Po uhrazení částky bude batoh váš.

Vyplňte objednávku

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů se neváhejte obrátit na studentský spolek mailem na sspuks@gmail.com.