Příměstský tábor zavedl odvážlivce až do podsvětí

Pomohli odtamtud Herkulovi dovést Kerbera a splnit tak jeden z jeho úkolů. Při plnění těch dalších se naučili střílet z luku, vyzkoušeli si zkrotit tok řeky a získali spousty dalších užitečných dovedností. Podívejte se, jak vypadal nový příměstský tábor Ústavu klasických studií FF MU.

19. 7. 2022 Tomáš Weissar

Ve druhém červencovém týdnu již tradičně ožily fakultní prostory letními vzdělávacími akcemi Ústavu klasických studií. Paralelně probíhal opět příměstský tábor pro mladší děti a letní škola pro děti starší. Zatímco program letní školy byl shodný s loňským rokem, pro mladší děti si organizátoři připravili zcela nové dobrodružství: malí hrdinové pomáhali celý týden Herkulovi plnit úkoly, které mu uložil král Eurystheos. Za pomoc se jim Herkules nakonec štědře odměnil.