Obchůdek

Máte rádi svůj ústav? Chcete, aby bylo na první pohled jasné, co že to vlastně studujete? Zapomíná vaše maminka, babička, teta, čemu že jste to zasvětili své studijní úsilí? Vyzraďte to na sebe třeba některým z propagačních předmětů Ústavu klasických studií.

Placky

Každý správný student nosí někde na bundě, tričku, batohu nebo nákupní tašce jedno až dvacet placatých koleček na špendlíku, s jejichž pomocí dává světu na odiv svoji životní filosofii, politické přesvědčení, nebo jen tak baví kolemjdoucí. Proč tedy vedle loga Masarykovy univerzity, české či slovenské vlajky, Schwarzenbergovy hlavy nebo nápisu "I'm not an idiot" nepřipíchnout placku, která z vás udělá hrdé studenty ÚKS?

Placky jsou dostupné v několika provedeních, momentálně už jen posledních pár kusů, ale určitě zase bude nějaká nová várka.

30,- Kč

Tašky

Plastová igelitka není žádná krasavice, obzvlášť, když je "ozdobená" logem BILLA, Globus nebo Albert. Zato pěkná, látková taška, díky které bude všem, kdo vás potkají, okamžitě jasné, že vy jste prostě klasici, to je zkrátka terno. Nejen, že se do ní vleze nějaký ten nákup či neforemná učebnice, navíc jejím používáním ulevíte životnímu prostředí.
A to se vyplatí!

Taška je dostupná ve světlé a tmavé variantě, ovšem již jen několik posledních kusů.

100,- Kč

Propisky 

Píšete test? Vezměte si naši propisku a učiteli tak dejte najevo, že to třeba s antickou literaturou nebo oblíbeným mediteránním jazykem myslíte smrtelně vážně! Podepisujete se na úřadě? Ukažte úřednici za přepážkou, že nejste žádné "béčko"! Potřebujete se poškrábat za uchem, když pijete kávu? Ukažte sousedovi, že jste klasik...!

Propisky jsou unisex a v několika barvách, takže je můžete sladit s jakoukoli kabelkou či košilí.

20,- Kč

Veškeré výše uvedené předměty jsou k dostání v pracovně doktorandů ÚKS (místnost B2.307), sedí-li v ní zrovna někdo.

Pokud máte zájem si něco zakoupit, nebojte se nás kontaktovat e-mailem na sspuks@gmail.com nebo prostřednictvím formuláře níže.

Načítám mapu…

Kontaktní formulář


Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info