Oslava 20. výročí novořečtiny

16. 9. 2013

Ve středu 25. září 2013 se v divadle Polárka (Tučkova 34, Brno) uskuteční literárně hudební večer k 20. výročí založení oboru Novořecký jazyk a literatura na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Součástí večera bude prezentace výstupů projektu "Inovace studijních oborů Ústavu klasických studií FF MU", v jehož rámci byl obor inovován.

Literární pásmo překladů novořeckých literárních textů s hudebním doprovodem Nikolety Spalasové a žáků Řecké obce v Brně představí práce studentů Literárně překladatelského semináře, který se uskutečnil v jarním semestru 2013 pod vedením Mgr. Nicole Votavové.

Program začíná v 19 hod. a je zároveň závěrečnou akcí projektu "Inovace studijních oborů ÚKS FF MU".

Srdečně jsou zváni nejen účastníci projektu, ale také studenti všech studijních oborů Ústavu klasických studií FF MU!

Načítám mapu…